• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Мендель розповіла про новорічні плани Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський готується до запису свого звернення на Новий рік, а під час самого свята у нього буде короткий відпочинок

Про це "КП в Україні" розповіла прессекретар глави держави Юлія Мендель, передає "ДС".

За її словами, зараз опрацьовуються концепція і сценарій привітання.

"Запис привітання президента ще попереду, концепція та сценарій опрацьовуються. Новорічне привітання глави держави стало доброю традицією для українців. Президент підбиває підсумки, окреслює ціннісні орієнтири, розповідає про плани на наступний рік", — зазначила Мендель.

Також вона анонсувала найближчим часом участь Зеленського і його дружини Олени на відкритті ялинки на Банковій, але деталі будуть оприлюднені пізніше.

Мендель лише уточнила, що президент і перша леді запалять ялинку, на якій будуть "особливі" прикраси "з ексклюзивною і важливою ціннісною історією".

На Новий рік у глави держави і його Офісу буде короткий відпочинок.

"І у президента, і у його Офісу будуть кілька вихідних. Але при цьому глава держави завжди залишається на зв'язку і за необхідності буде працювати. Вихідний не може бути причиною відсутності реакції президента, якщо відбувається щось важливе для країни", — пояснила Мендель.

Нагадаємо, в Києві зняли капелюха з головної ялинки країни. Напередодні дня Святого Миколая його замінять на традиційну зірку.

    Реклама на dsnews.ua