• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Мер Умані з розкладним стільцем і спальним мішком "оселився" біля Офісу Зеленського: чого вимагає (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Мер Умані Олександр Цебрій приїхав до Києва під Офіс президента України, щоби зустрітися з Володимиром Зеленським для запобігання масового приїзду хасидів в Умань

Відповідне відео зʼявилося в Telegram "Политика Страны", передає "ДС".

Цебрій приїхав із карематом, спальним мішком, розкладним стільчиком і з довідкою, що в нього немає коронавірусу. Його поки не пускають до ОП.

"Мене не почули. Що залишається робити? Буду чекати", — заявив він.

Зараз мер Умані знаходиться під Офісом президента і чекає на Зеленського. Поліція діалогу поговорила з мером і пояснила правила перебування, попросила не смітити.

У свою чергу, мер сказав, що він не влаштовує флешмобів, акцій, він чекає на одну людину — Зеленського.

"Буду чекати до упору", — заявив Цебрій.

"Я хочу донести до нього (президента Зеленського — Ред.) інформацію, він, можливо, не все знає про візит паломників, який повинен відбутися 19 числа на території нашого міста для святкування Рош-ха-Шана. Тому я хочу пояснити йому ситуацію в Умані, розповісти про настрої уманьчан, хочу застерегти від непередбачених наслідків, які можуть бути заподіяні паломниками, які приїжджають до міста, ймовірно, з червоної зони, позаяк держава Ізраїль на сьогодні в "червоній" зоні", — розповів Цебрій.

За його словами, в його діях немає політики й антисемітизму, а тільки турбота про здоровʼя жителів Умані.

"Я категорично проти, щоби Рош-ха-Шана в цьому році проходив у традиційний спосіб. Я виступаю за обмеження кількості паломників або взагалі за онлайн-проведення", — озвучив свої вимоги мер Умані.

    Реклама на dsnews.ua