• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Мери найбільших облцентрів назвали партію, з якою йдуть на вибори

Реклама на dsnews.ua
Олександр Мазурчак: Нова партія регіональних лідерів називатиметься "Наш край"

Нова політична сила, яка об'єднала мерів і відомих регіональних
 діячів, називатиметься "Наш край" і піде на місцеві вибори. Про це йдеться в заяві одного із очільників цієї політсили в минулому першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака, повідомляє "ДС".

 "В назві політичної партії відображається основна її цінність, заради чого вона існує. У назвах більшості українських мега-партій красуються прізвища політиків. Ми не плануємо працювати на вождів, тому і їхніх прізвищ в назві нашої політичної сили не буде. Партія називатиметься "Наш край". Бо для кожного з нас Україна починається з рідного краю", - повідомив Мазурчак.

За словами Олександра Мазурчака, до "Нашого краю" приєднався нардеп Антон Кіссе.
"Вчора до нашої ініціативи приєднався народний депутат від Одещини Антон Кіссе. Він представляє "Наш край" і має безпосереднє відношення до розвитку області", - зазначив Мазурчак.

Він нагадав, що раніше до політсили вже увійшли мери і регіональні лідери, нардеп з Харкова Олександр Фельдман, нардеп VII скликання із Запоріжжя Сергій Кальцев, мер Миколаєва Юрій Гранатуров і мер Маріуполя Юрій Хотлубей.

 За словами Олександра Мазурчака, на цьому тижні до "Нашого краю" планують приєднатися мери та місцеві лідери багатьох областей і закликав всіх небайдужих до проблем свого краю, приєднуватися до цієї ініціативи.

 "Сьогодні ми ведемо консультації з нашими колегами з різних областей країни - міськими і сільськими головами, депутатами місцевих рад, лідерами та активістами своїх міст і сіл. Вони розділяють наші цінності", - зазначив Мазурчак. "Переконаний, на цих виборах господарники переможуть популістів", - резюмував Олександр Мазурчак.

Читайте также:

Нагадаємо, що у минулий четвер, 30 липня, в Києві було презентовано створення нової політичної сили, у яку увійдуть мери та регіональні
лідери. Творці нової політичної сили кажуть, що політики в Києві
 забули про регіони і згадують про них лише під час виборів, яскравим прикладом чого є ситуація на 205 окрузі в Чернігові, а тому закликають усіх мерів та інших регіональних лідерів об'єднатися у велику політичну силу, щоб реально працювати над децентралізацією.

    Реклама на dsnews.ua