• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Місяць без втрат": Зеленський "забув" про загиблого минулого тижня воїна

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський заявив на урочистостях з нагоди Дня Збройних сил України, що на Донбасі вже місяць серед українських військових немає полеглих. Щоправда, ще минулого тижня від снайперського вогню загинув боєць В'ячеслав Мінкін

Про це йдеться на сторінці Офісу президента у Facebook, передає «ДС».

Зеленський зазначив, що сьогодні 133 день, як було оголошено про припинення вогню на Донбасі. За цей час кількість обстрілів знизилася в пʼять разів, а бойові втрати — в десять.

"У цей же період минулого року в середньому кожні 72 години гинув один наш військовий. Зараз є "тиша", є місяць без убитих і поранених. Можливо, це жорстка і нетипова фраза для статистичних даних, але скажу по-простому. У нашій Україні похоронів стало менше майже в 10 разів, у 10 разів менше сліз матерів, дружин, дітей…", — заявив Зеленський.

Нагадаємо, 24 листопада окупаційні війська здійснили обстріл українських позицій, внаслідок чого загинув український військовий В’ячеслав Мінкін. Два дні тому, у п’ятницю 4 грудня, російський снайпер знову поранив українського військового.

 

    Реклама на dsnews.ua