• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

МЗС просуватиме українські IT-послуги за кордон: в чому суть

Міністерство закордонних справ України у партнерстві з Асоціацією IT Ukraine запустило проєкт IT Export Boost, який спрямований на просування IT-послуг українських компаній на зовнішніх ринках

МЗС України
МЗС України
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МЗС, передає "ДС".

"Радий повідомити про нове партнерство МЗС з українським бізнесом для створення в українських компаній нових можливостей на зовнішніх ринках. МЗС і Асоціація IT Ukraine почали проект IT Export Boost, щоб просувати український IT-експорт у світі з залученням наших посольств і консульств", — розповів міністр.

За його словами, мова йде про 14 країн: США, Великобританію, Ізраїль, Японію, Сінгапур, Південну Корею, Індію, Швейцарію, Німеччину, Нідерланди, Швецію, Данію, Фінляндію та Норвегію.

Зазначено, що диппредставництва України в цих державах допоможуть українським компаніям у сфері IT налагодити контакти з потенційними замовниками і державного, і приватного сектора.

Кулеба підкреслив, що в 2020 році багато секторів економіки постраждали внаслідок пандемії, але експорт IT-індустрії навпаки зріс на 853 млн доларів, тобто понад 20%. Частка компʼютерних послуг в загальному експорті країни досягла 8,3%.

"Проєкт IT Export Boost повинен надати додатковий імпульс не тільки експорту, а й залученню в Україну науково-дослідних центрів міжнародних компаній", — зазначив глава МЗС.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua