• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

МЗС України вітає новий "санкцій удар" США проти "Північного потоку 2"

Реклама на dsnews.ua

Україна вітає введення США санкцій проти судна Fortuna, яке будує "Північний потік 2", і його власника — компанії KVT-RUS

Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ України в Twitter, передає "ДС".

"Україна вітає новий крок США з протидії "Північному потоку 2". Санкції проти KVT-RUS і суду Fortuna ще більше ускладнять його добудову. Ми і надалі будемо тісно співпрацювати з нашими стратегічними партнерами США для захисту енергетичної незалежності України і Європи в цілому", — йдеться в повідомленні.

Раніше стало відомо, що США внесли до списку санкцій відповідно до закону CAATSA ( "Протидія противникам Америки за допомогою санкцій") трубоукладач "Фортуна", задіяний на будівництві "Північного потоку 2". Також під санкції потрапив власник "Фортуни" ТОВ "КВТ-РУС". Санкції в його відношенні передбачають заборону експорту, банківських і валютних операцій, блокування активів і майна.

Нагадаємо, німецькі екологи домоглися припинення будівництва "Північного потоку-2" у виключній економічній зоні Німеччини.

Як повідомляла "ДС", швейцарська компанія Zurich Insurance Group AG припинить надання страхових послуг, повʼязаних з газопроводом "Північний потік-2". Zurich Insurance Group AG стала третьою фірмою, яка впродовж минулого місяця вирішила вийти з "Північного потоку — 2". Раніше такий же крок зробили норвезька Det Norske Veritas Holding AS і датська інженерна компанія Ramboll.

Російська компанія "Газпром" допускає припинення реалізації або повне скасування проєкту "Північний потік-2" в разі різкої зміни політичної ситуації в європейських країнах.

    Реклама на dsnews.ua