• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Кулеби рекомендують українцям відмовитися від поїздок до Киргизстану

Реклама на dsnews.ua

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Киргизстану у зв'язку з акціями протесту і ускладненням ситуації безпеки на тлі зіткнень між протестувальниками і правоохоронцями

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МЗС, передає "ДС".

"У звʼязку з акціями протесту, які проходять в Киргизькій Республіці, та ускладненням ситуації безпеки на тлі зіткнень між протестувальниками і правоохоронцями, Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Киргизстану до стабілізації ситуації", — йдеться в повідомленні.

Тим громадянам України, які перебувають на території Киргизької Республіки, рекомендують бути уважними та обережними, уникати місць масового скупчення людей, не брати участі в демонстраціях і акціях протесту, не вступати в суперечки з місцевим населенням з питань, які стосуються внутрішньополітичної ситуації в країні, стежити за новинами і рекомендаціями місцевих органів влади.

У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю або здоровʼю, громадянам України слід невідкладно звертатися на "гарячу лінію" посольства України в Киргизстані по тел .: +996 (701) 88-84-63, e-mail: emb_kg @ mfa. gov.ua або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України за тел .: +38 (044) 238-16-57, e-mail: cons_or@mfa.gov.ua.

Нагадаємо, депутати парламенту Киргизстану 7 жовтня на тлі антиурядових протестів у країні почали процедуру оголошення імпічменту президенту Сооронбаю Жеенбекову.

    Реклама на dsnews.ua