• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Міграційна служба запустила сервіс перевірки транслітерації імені в закордонному паспорті

Реклама на dsnews.ua
Правила транслітерації регламентуються постановою Кабінету міністрів України

На офіційному сайті Державної міграційної служби запустили сервіс перевірки написання імені та прізвища латинськими літерами у паспорті громадянина України у формі ID-карти і паспорті для виїзду за кордон. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу ДМСУ.

Тепер кожен бажаючий має можливість ввести свої дані українською мовою і побачити, як вони будуть записані в документах латиницею.

"Правила транслітерації регламентуються постановою Кабінету міністрів України від 27 січня 2010 року N 55 (із змінами). Для перевірки написання імені та прізвища латинськими літерами у паспорті громадянина України у формі картки (ID) та паспорті громадянина України для виїзду за кордон, введіть прізвище та ім'я українськими літерами так, як написано у Вашому паспорті громадянина України", - уточнюють у відомстві.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", 11 січня, в Україні почалося оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки).

Згідно з повідомленням, нові паспорти у вигляді ID-картки будуть отримувати всі 16-річні громадяни України, які отримують паспорт вперше, інші українці - після прийняття Верховною Радою необхідних змін у законодавство. Для отримують паспорт вперше він буде безкоштовним. При заміні паспорта (старого зразка на новий, або при втраті) необхідно оплатити вартість бланка та адміністративні послуги.

    Реклама на dsnews.ua