• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Міністр оборони і голова Генштабу відвідали зону проведення ООС

Реклама на dsnews.ua
Міністр оборони Андрій Загороднюк і начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Руслан Хомчак відвідали райони Донбасу, де проводиться операція Об'єднаних сил

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-центр штабу ОНС в Facebook.

Відзначимо, в Донецькій області комндующий Об'єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко доповів Загороднюку і Хомчаку про ситуацію на фронті.

"У перші дні (перемир'я, - "ДС") кількість ворожих обстрілу дійсно зменшилася майже в два рази. Однак, вже в серпні ми почали фіксувати поступове збільшення кількості ворожих обстрілу наших позицій на добу, в окремих випадках, до 20 і більше. Всього з оголошення "хлібного" перемир'я ворог обстрілював наші позиції більше 500 разів, з них 80 - з забороненого озброєння", - зазначив він.

Крім того, в ході візиту Загороднюк обговорив з головами Донецької і Луганської обласних державних адміністрацій актуальні питання, які потребують негайного вирішення.

"Протягом перебування в районі проведення ООС Загороднюк, Хомчак і Кравченко відвідали близько десятка передових позицій підрозділів вздовж всієї лінії зіткнення", - відзначили в штабі.

    Реклама на dsnews.ua