• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Міносвіти розробляє комбіновану форму навчання під час карантину

Реклама на dsnews.ua
Під час карантину, якщо він продовжиться в новому навчальному році, Міністерство освіти і науки може запровадити змішану форму навчання для школярів

Про це заявив виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет в інтерв'ю виданню LB.ua, передає "ДС".

На думку Шкарлета, діти повинні ходити в школу, але якщо епідемічна ситуація в країні буде погіршуватися, то частково все одно доведеться вчитися дистанційно.

Зараз у міністерстві розробляють запасні варіанти, зокрема, розмірковують над імовірною змішаною формою відвідування школи - частково онлайн. Також розглядають варіант навчання у дві зміни.

"Я не уявляю собі, яким чином діти можуть піти дистанційно в перший клас. Можливо, якщо ситуація буде загострюватися, то буде знову дистанційний режим. Але першокласники повинні відчути всю соціалізацію в школі.

Ми розробляємо запасні варіанти. Можливо, змішана форма відвідування школи - частково оффлайн, частково онлайн. Можливо, будуть діти по змінах ходити. Потрібно напрацювати матеріали не тільки безпеки санітарних умов, але і умов навчання для того, щоб діти отримували соціалізацію.

Я спілкувався цей час з величезною кількістю батьків, які наполегливо звертають увагу на те, що дистанційна освіта - це не зовсім освіта. Якщо в сім'ї один монітор і три дитини, у яких одночасно уроки, то як бути? Крім того, діти, якщо це молодша школа, потребують догляду. А батькам потрібно працювати. Звичайно, батьки повинні сидіти з дитиною, але їм треба заробляти на життя. Це величезна соціальна проблема. Якщо у нас буде тільки дистанційне навчання - буде соціальне сирітство", - зазначив Шкарлет.

    Реклама на dsnews.ua