• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Минреинтеграции повідомило про "абсолютно неприйнятних умовах бойовиків КПВВ

Реклама на dsnews.ua
Бойовики "ЛДНР" заявили українській стороні, що згодні пропускати людей на окуповані території тільки за попередньо узгодженими списками

Про це йдеться в повідомленні Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає "ДС".

У Міністерстві заявили, що про роботу з 10 червня двох КПВВ - "Маріїнка" і "Станиця Луганська" - окупаційним адміністраціям повідомили завчасно.

"Підконтрольна РФ окупаційна влада висунула абсолютно неприйнятні умови: заявила про готовність випускати людей на вільну частину Донбасу, але впускати назад на ОСЬ ДЛО (тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей, - ред.) тільки за попередньо узгодженими списками з подальшою самоізоляцією або обсервацією", - йдеться в повідомленні.

Також українська сторона відзначає, що тільки пенсіонерів, які не мають можливості отримати готівку пенсії з банківських карт, налічується понад 280 тисяч, тому формування списків недоцільно.

Міністерство вважає, що дії бойовиків пояснюються намаганням заблокувати виїзд абітурієнтів для вступу в українські внз.

Як повідомляла "ДС", в "ДНР" і "ЛНР" раніше заявляли, що не будуть відкривати для українців пункти пропуску. Україна зі свого боку відкрила два з п'яти КПВВ, але бойовики відмовляються пропускати громадян через контрольно-пропускні пункти в'їзду-виїзду "Маріїнка" і "Станиця Луганська".

Пізніше терористи заявили, що дати відкриття пунктів пропуску на лінії зіткнення повинні бути узгоджені в рамках Тристоронньої контактної групи.

    Реклама на dsnews.ua