• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Мирослав Гай: Чому настання не буде зараз

ФСБ підірве будинку або ринки або навіть конкретних чиновників. Може і не в Криму. Може в Ростові
radiosvoboda.org
radiosvoboda.org
Реклама на dsnews.ua

Перед введенням військ буде теракт. Великий і на російській території. Також було перед входом Чечню. Зараз імітація. Але це підготовка громадської думки в першу чергу в РФ.
Кримчани, тоді в 1999 в РФ підривали будинки. Вже проведено розслідування, відомо, що це робило ФСБ. Почалася війна в Чечні.

Зараз йдуть імітації терактів. Плотницький не постраждав тому як при вибуху машини де загинуло дві людини, поранений отримував би реабілітацію роками і до кінця був інвалідом. Він не міг би повернуться на роботу не через тиждень, не через рік. Вибух Теслярської фейк. Відео і фото немає.

Загиблих Фсбшників на кордоні з Кримом теж ніхто не бачив.
Але це початок. ФСБ підірве будинку або ринки або навіть конкретних чиновників. Може і не в Криму. Може в Ростові. А може в Ялті.
Факт в тому, що тепер, найближчим часом повинен відбутися фізичний теракт. Коли камери покажуть реальні смерті і руйнування.

Люди, бережіть себе. Тоді, в 99-му, цілий дев'ятиповерховий будинок, з сім'ями, дітьми -загинув. А інший врятувався, завдяки тому, що жителі помітили, що підозрілі люди заносять мішки в підвал. Це був гексоген. Злочинці з ФСБ сказали, що це цукор. Поліція зловила і відразу ж відпустила. Але будинок залишився живий. Потім виправдовувалися, що вчення.

Іншим не пощастило, загинули сотні людей....
..і почалася Чечня.

Бережіть себе.

Джерело: facebook.com

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua