• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Модератор форуму YES вважає, що Гриценко незручно говорити про війну і конфлікті з Росією, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Модератор провідного форуму YES, Стівен Сакур звернув увагу, що під час свого виступу Анатолій Гриценко не торкнувся питань війни, окупованого Криму і Донбасу, а також жодного разу не згадав Росію

Пан Сакур припустив, що Гриценко не хоче, щоб йому говорили про його неефективну роботу на посаді міністра оборони, коли не зміцнювалася оборона України, передає "ДС" з посиланням на 112-Україна.

"Дуже цікаво, що в сьогоднішній Вашої промови Ви вирішили не торкатися конфлікту на Сході, ситуації в Криму, конфлікту з Росією. Хоча, Ви - колишній міністр оборони. Ви не згадали ... бо не вважаєте, що це буде однією з головних тем майбутніх виборів, або ви турбуєтеся через те, що хтось згадає Вашу роботу на посаді Міністра Оборони і те що Ви не змінювали збройні сили країни...", - запитав політика модератор форуму YES.

Також модератор Стівен Сакур, провідний HardTalk на BBC критично віднісся до заяв Гриценко про необхідність запровадити в Україні окремі елементи авторитаризму, зазначивши, що такі речі погано корелюються з демократією. Гриценко заперечив, згадавши Черчіля, де Голя і Голду Меїр.

"Ви намагаєтеся реформу проводити в дусі Майдану одночасно нещодавно Ви заявили, що країні слід рекомендувати деякі авторитарні речі, і це може бути позитивом - це не дуже добре вписується в Ваш імідж як лідера демократичних реформ" - докоряв Стівен Сакур політика (дивіться відео з 11.50 хв - редак.)

У суботу, 15 вересня, Анатолій Гриценко виступив у Києві на 15-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

    Реклама на dsnews.ua