• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Чоловік бухгалтера "Квартал 95": Хто такий Пашков, який очолив Стратегічну розвідку ГУР МОУ

Реклама на dsnews.ua
Директором Департаменту стратегічної розвідки Головного управління розвідки Міністерства оборони України призначений Олексій Пашков – чоловік головного бухгалтера студії "Квартал 95"

Про це повідомляють ЗМІ і підтверджують власні джерела Depo.ua. Офіційної інформації про призначення Пашкова поки немає ні на сайті ГУР, ні на інших ресурсах.

Власне, як і інформації про нього самому. Навіть на сторінці головного бухгалтера студії "Квартал 95" Олени Корж, якій приписують шлюб з новоявленим головою департаменту ГУР, ніякого Олексія Пашкова немає: на всіх доступних до спільного перегляду фото вона в основному сама або з подругами. Немає людини з таким ім'ям-прізвищем і у неї в друзях.

Можливо, Олексій ніде раніше не світився, а тепер сидить у соцмережах під псевднимом, як і повинен робити справжній розвідник.

Подробиці про Олексія Погоди розповідає поки що тільки журналіст Володимир Бойко. На своїй сторінці у Facebook він написав, що Пашкову в червні 2019 вдалося пройти відразу шість сходинок і, не маючи ніякого досвіду управління особовим складом, з посади старшого офіцера управління військово-технічного співробітництва ГУР МО України перестрибнути в крісло заступника директора Департаменту стратегічної розвідки, а потім і очолити його.

"Тим самим Пашков за два місяці перескочив з подполковничьей посади генерал-лейтенантскую", - зазначає журналіст.

Ще однією цікавою детальністю про Погоди, за даними Бойка, є те, що він "не терпить українців з їхньою мовою" і нібито просить звертатися до нього виключно російською.

Нагадаємо, днями президент Володимир Зеленський призначив генерал-майора Валерія Євдокимова головою Служби зовнішньої розвідки України. До цього - з липня, він обіймав посаду заступника голови відомства

    Реклама на dsnews.ua