• USD 28.3
  • EUR 33.3
  • GBP 36.7
Спецпроєкти

МЗС України звернувся з закликом до влади Білорусі і до хасидів, які штурмують кордон

Реклама на dsnews.ua

МЗС України звернулось до Білорусі з клопотанням не здійснювати оформлення на виїзд в Україну осіб, які не підпадають під категорію виключень з постанови уряду щодо заборони вʼїзду на територію України іноземців

Про це йдеться у повідомленні пресслужби МЗС України, передає "ДС".

"Протягом останньої доби на українсько-білоруській ділянці державного кордону фіксується прибуття груп іноземних громадян, які попри обмеження в’їзду намагаються потрапити в Україну для святкування Рош га-Шана", — йдеться у повідомленні. 

Водночас у відомстві звернулись до усіх подорожуючих "з наполегливим клопотанням поважати діючі правила у сфері прикордонного контролю та не допускати створення ускладнених ситуацій у пунктах пропуску через державний кордон".

Як писала "ДС", 15 вересня сотні прочан-хасидів, які намагалися потрапити до України попри обмеження в’їзду, продовжували перебувати на кордоні між українським та білоруським пунктами пропуску.

В Офісі президента повідомили, що ситуація на українсько-білоруському кордоні, де перебувають сотні паломників-хасидів, повністю контрольована, у Держприкордонслужби достатньо сил і засобів для надійної охорони державного кордону.

    Реклама на dsnews.ua