• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

На Банковій визнали провал комунікації з регіонами

Реклама на dsnews.ua

Центральна влада України та лідери місцевих громад мають налагоджувати співпрацю задля розв’язання проблемних питань на місцях та успішного розвитку регіонів

Про це заявив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко, інформує "ДС".

"Я вважаю, що нам потрібен постійний діалог і постійна комунікація з владою на місцях. Те, чого дійсно не було останній рік", – цитує слова Тимошенка пресслужба ОПУ.

На переконання Тимошенка, після місцевих виборів необхідно вибудовувати діалог з лідерами громад. І наразі саме він займається налагодженням співпраці з представниками влади на місцях.

"Вибори скінчилися, а далі треба працювати на розвиток кожного окремого регіону. На вирішення проблем кожного окремого регіону. У мерів немає політичних амбіцій йти у президенти. Переважно це люди, які займаються громадами та їхніми проблемами й питаннями на місцях. Ми зі свого боку хочемо їм допомогти. Це все одна країна – Україна", – наголосив заступник керівника ОПУ.

Тимошенко також зазначив, що на нинішньому напрямку роботи головне його завдання – "зшивати", об’єднувати регіони, і одним з механізмів такого об’єднання є економічна складова.

"У нас з ними "місток" через економіку. Якісь проєкти фінансуються з державного бюджету, якісь – з місцевого. Це наш місток, де ми разом можемо працювати», – резюмував він.

Нагадаємо, провладна партія "Слуга народу" не змогла виграти жодного мерського крісла під час другого туру місцевих виборів, який пройшов 15 та 22 листопада.

    Реклама на dsnews.ua