• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

На Банковій анонсували нові обмін полоненими

Реклама на dsnews.ua
Нещодавнє повернення в Україну 35 бранців Кремля - це лише перший крок, далі заплановані інші обміни та повернення полонених українців додому

Про це в інтерв'ю "Українській правді" заявив помічник президента Андрій Єрмак, який очолював українську частину групи щодо обміну полоненими, передає "ДС".

"Ми кожен день над цим працюємо, безумовно. Це був перший крок. Ви знаєте, що після обміну була ще одна телефонна розмова між президентами, в якому було зафіксовано, що це перший крок, за яким будуть слідувати такі звільнення. Ми щодня працюємо. Робота йде і в Мінську, і на рівні держав. Тому я сподіваюся, що це тільки перший крок, і ми не будемо зупинятися ні на день", - заявив Єрмак.

За його словами, на сьогодні точних даних про кількість українців, які незаконно утримуються на території Росії, немає, проте підкреслив, що "це кілька сотень людей".

"Ми говоримо про всіх громадян України. А ви знаєте, що для нас Крим - це Україна", - додав він, відповідаючи на питання, чи включені в процес затримані і засуджені кримські татари.

Нагадаємо, 7 вересня між Україною і Росією відбувся обмін полоненими у форматі "35 до 35".

    Реклама на dsnews.ua