• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

На найближчих засіданнях РНБО розглянуть спеціальні заходи щодо вступу України до НАТО

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) готує спеціальне рішення про заходи на шляху вступу України до НАТО, пов'язане з національною системою переходу на євроатлантичні стандарти

Засідання РНБО
Засідання РНБО
Реклама на dsnews.ua

Про це на онлайн-конференції заявила віцепремʼєр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина, передає "ДС".

"Наразі готується спеціальне рішення Ради національної безпеки і оборони, повʼязане з визначенням ключових заходів, необхідних для посилення наших євроатлантичних прагнень і посилення нашої внутрішньої роботи в цьому напрямку", — заявила вона.

Вона також підкреслила, що одним з елементів рішення РНБО буде формування національної системи переходу на стандарти НАТО. Причому це буде стосуватися не тільки Міністерства оборони, але і служб внутрішньої безпеки та інших структур.

Нагадаємо, у вівторок, 6 квітня, президент України Володимир Зеленський у розмові з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом заявив, що членство в НАТО могло б покласти край війні на Донбасі. При цьому він виступив за якнайшвидше надання українській стороні ПДЧ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua