• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На довиборах по 197 округу лідирує кандидат від "Слуги народу" Віталій Войцехівський, — опитування

31 жовтня 2021 року в Черкаській області пройдуть довибори до Верховної Ради. 197 округ звільнився після того, як народний депутат Олександр Скічко був призначений главою Черкаської ОДА

Політолог Олександра Решмеділова
Політолог Олександра Решмеділова
Реклама на dsnews.ua

Днями з'явилася перша соціологія по цьому округу — дослідження проведено компанією Sociostream, повідомляє Голос.ua. Опитано 1800 респондентів, статистична похибка не перевищує 2,7%. За результатами опитування перше місце займає кандидат від партії "Слуга народу" Віталій Войцехівський — 38% (від тих, хто визначився і піде на вибори), у його основного конкурента самовисуванця Владислава Голуба трохи менше — 36,7%.

Ситуацію прокоментувала політолог Олександра Решмеділова: "Днями група "Рейтинг" опублікував свіжу соціологію, згідно з якою у "Слуги народу" 25,8% по країні. Я звичайно хочу дочекатися й інших соцдосліджень, вони зазвичай близько за часом проводять і можна чіткіше зрозуміти картину. Незабаром після засідання фракції в КВЦ Парковий і висунення своїх кандидатів на округи, де будуть довибори до ВР, захотілося подивитися і точкові дані особливо на окрузі, який звільнив Скічко. За даними, які вчора опублікували Sociostream, роботу голови Черкаської ОДА позитивно оцінюють майже 30%, негативно — тільки 9,5%. Це непоганий вихідний показник".

Як говорить Решмеділова: "Згідно з тими ж даними Sociostream, рейтинг "СН" в Черкаській області стабільний і їх кандидат може своїм власним рейтингом ще посилити колективний показник. Поки лідери йдуть близько, ніздря в ніздрю. У кандидата від "СН" Віталія Войцеховського — 38 %, у екснардепа Голуба — 36,7%. Важливо хто отримає посилення".

"Віталій Войцехівський був тричі обраний мером Золотоноші. Його персональний рейтинг додає відсотків "СН", — підкреслила експерт.

"По Херсону і округу Колихаєва поки ясності від Слуг не багато, обіцяли назвати кандидата пізніше. По Харкову кандидата від влади вирішили не висувати", — додала Олександра Решмеділова.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua