• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На цьому тижні Рада займеться розширенням переліку суб'єктів декларування

Реклама на dsnews.ua
Протягом поточного тижня Верховна Рада може розглянути в другому читанні закон про розширення переліку осіб, які зобов'язані подавати майнові декларації

Про це заявив перший віце-спікер парламенту Руслан Стефанчук в ході засідання погоджувальної ради, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

"На цьому тижні заплановано в залі розгляд законопроекту про розширення суб'єктів декларування. Ми давно говорили, що такі суб'єкти як керівники держкомпаній також повинні підпадати під декларування. Думаю, що воно буде підтримано в залі ВР", - сказав він.

Крім того, нардепи можуть розглянути перезапуск системи інтелектуальної власності в Україні.

"Ще один важливий законопроект стосується питання перезапуску системи інтелектуальної власності в Україні. Хочу підкреслити, що цей законопроект був одноголосно підтриманий на комітеті з економічної політики. Я теж попрошу підтримки його в залі", - заявив Стефанчук.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав законопроект №1210 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві".

    Реклама на dsnews.ua