• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

На кордоні з окупованим Кримом проходять навчання ЗСУ (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У Херсонській області тривають планові тренування підрозділів Сил спеціальних операцій Збройних Сил України зі складу угруповання військ, які несуть бойову службу на кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим

Про це йдеться в повідомленні Командування обʼєднаних сил ЗСУ в Facebook, передає "ДС".

Як повідомив командувач обʼєднаними силами Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, нагальна потреба цих тренувань продиктована наявністю на території, прилеглій до півострова, стратегічно важливих обʼєктів з високим ступенем загрози терористичних посягань.

"Загальна тематика навчань — відпрацювання комплексу превентивних заходів, спрямованих на забезпечення належного рівня захисту таких обʼєктів від можливих терористичних загроз. Тренування проходять в умовах, максимально наближених до реальних, у взаємодії з підрозділами Служби безпеки України, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, місцевими органами державної влади і місцевого самоврядування", — зазначив Наєв.

За словами командувача, під час навчань, головним завданням для військових — є відпрацювання механізмів виявлення та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп супротивника. Практична складова відпрацьовується щодня, як вдень, так і вночі.

"Підвищення рівня навченості особового складу протидиверсійних підрозділів — є запорукою успішної протидії терористичним загрозам з боку противника в смузі відповідальності угруповання військ на півдні України і забезпечення безпеки наших громадян", — підсумував генерал-лейтенант Наєв.

    Реклама на dsnews.ua