• EUR 42.3
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

На Іграх нескорених українці завоювали перше "золото"

За два дні змагань на Іграх нескорених-2017, які проходять в Торонто, Україна завоювала три медалі - золоту, срібну і бронзову

Першу золоту медаль на III Іграх нескорених (Invictus Games) приніс Україні 29-річний офіцер Міністерства оборони Олег Зимников з Києва. У легкоатлетичних змаганнях він виграв забіг на 1500 м (4 хв 33 с), повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Срібну медаль для української команди на Іграх нескорених завоював 29-річний офіцер Національної поліції України Олександр Ткаченко на 400-метрівці, показавши результат 54,54 секунди.

Ігри нескорених є аналогом Паралімпійських ігор для військовослужбовців, які отримали поранення або захворювання під час чи внаслідок виконання службових обов'язків. Нинішні змагання триватимуть до 30 вересня.

Нагадаємо, рахунок нагород збірної України на III Іграх нескорених в канадському Торонто відкрив 29-річний офіцер Національної поліції Сергій Торчинський з Луцька. У легкоатлетичних змаганнях Торчинський показала 3-й результат у секторі для штовхання ядра (13,71 м), отримавши бронзову нагороду.