• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

На Київщині місцева поліція заблокувала роботу агропідприємства ТОВ ПП "Імпульс - плюс"

Реклама на dsnews.ua
7 вересня 2018 року в селі Маслівка Миронівського району місцева поліція заблокувала роботу ТОВ ПП "Імпульс - плюс"

ТОВ ПП "Імпульс-плюс" за власні кошти обробляло, засевало і власною технікою виїхало збирати врожай, повідомляє "ДС" з посиланням на громадську організацію "Бізнес-Варта".

Їх техніку з необґрунтованих причин заблокували місцеві правоохоронці.

"Представники ГО "Бізнес-Варта", за зверненням представника "Імпульс Плюс" виїхали на місце події. Виявляється, у поліції немає жодного документа, який би показав їхнє право втручатися в господарську діяльність підприємства!
Дві доби правоохоронці тримали заблокованою техніку на полях, перешкоджаючи збору врожаю.

Дві доби від техніки не відходили водії, побоюючись, що рейдери вдадуться до підпалу", - , - кажуть активісти.

7 серпня 2018 на засіданні Антирейдерського штабу при Київській ОДА було прийнято протокольне рішення, яким підтверджено право власності даного врожаю ТОВ ПП "Імпульс Плюс".

Блокування роботи працівниками поліції піжприємства ТОВ ВП "Імпульс-плюс" в Миронівському районі

7 вересня 2018 рік. Село #Маслівка. Миронівський р-н. Місцева поліція блокує роботу ТОВ ВП "Імпульс - плюс" та "#Югагрострім" ТОВ ВП "Імпульс-плюс" за власні кошти обробляло, засівало. Техніка "Югагрострім" виїхала збирати урожай"Усе, як прописано в договорі. Та техніку з необгунтованих причин заплокували місцеві правоохоронці. Представники ГО "Бізнес-Варта", за зверненнями представників "Імпульс Плюс" та" Югагрострім"виїхали на місце події. Виявляється, в поліції нема жодного документу, який би засвідчив їх право, втручатися в господарську діяльність підприємства! Дві доби правоохоронці тримали заблоковану техніку на полях, перешкоджаючи збору врожаю. Дві доби від техніки не відходили водії, боячись, що рейдери вдадуться до підпалу.Ще 7 серпня 2018 р. на засіданні #Антирейдерського штабу при Київській ОДА було винесено протокольне рішення, яким підтверджено право власності даного врожаю за ТОВ ВП "Імпульс Плюс". Так під чиїм ручним керуванням правоохоронці Київщини сьогодні працюють?Арсен Аваков (Arsen Avakov) МВС України Генеральна прокуратура України Генеральна Прокуратура України Дмитро Сторожук Сергій Князєв Миронівська міська рада Михайло Апостол

Gepostet von Бізнес-Варта am Sonntag, 16. September 2018
    Реклама на dsnews.ua