• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На Луганщині будуть заочно судити "міністра ПЕК "ЛНР"

Реклама на dsnews.ua
Розпочато спеціальне розслідування щодо так званого "в. о. міністра палива, енергетики та вугільної промисловості "ЛНР" Павла Мальгіна

Про це "ДС" повідомила прес-служба прокуратури Луганської області.

"Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно так званого "виконуючого обов'язки міністра палива, енергетики та вугільної промисловості" терористичної організації "ЛНР" за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації)", - сказано в повідомленні.

Встановлено, що в 2016 році громадянин України дав згоду на призначення на посаду в. о. міністра" і досі організовує функціонування і діяльність вказаного відомства", формує і організовує роботу в паливно-енергетичному комплексі.

Своїми діями "в. о. міністра" здійснює підривну діяльність проти України на користь терористів "ЛНР", тим самим створюючи енергетично небезпечну ситуацію на тимчасово непідконтрольної української влади території Луганської області.

Оскільки підозрюваний переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на непідконтрольної Україні території Луганської області, він оголошений в розшук і на підставі ухвали слідчого судді розпочато спеціальне досудове розслідування.

    Реклама на dsnews.ua