• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

На Львівщині відкриють відділення трансплантації кісткового мозку, — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ході робочої поїздки до Львівської області відвідав Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, де зараз розпочато реалізацію масштабного проєкту зі створення відділення трансплантації кісткового мозку

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні глави уряду в Facebook, передає "ДС".

"Центр є найпотужнішим з регіональних установ України з лікування дитячої онкології та гематології та має потенціал стати важливим центром трансплантації. На базі центру вже розпочато реалізацію масштабного проєкту зі створення відділення трансплантації кісткового мозку. Наша мета, щоб відділення запрацювало якомога швидше і діти, які потребують складного лікування і трансплантації кісткового мозку, могли отримувати відповідну допомогу в українських лікарнях. Тим більше, ми маємо дуже професійних лікарів, які можуть робити такі складні операції", — написав Шмигаль.

Завершили візит на Львівщину відвідуванням Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Центр є...

Posted by Денис Шмигаль on Friday, April 16, 2021

Нагадаємо, у грудні 2020 року міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що Україна через три роки зможе запустити власну повноцінну систему трансплантації органів, щоб українці могли отримувати такі послуги, не виїжджаючи з країни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua