• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На Одещині два села ізолювали з-за спалаху COVID-19

Реклама на dsnews.ua
У Болградському районі Одеської області села Криничне і Дмитрівка були закриті на карантин через спалах інфекції коронавирусной

Дане рішення було прийнято на засіданні комісії з питань техногенної безпеки Болградської райдержадміністрації, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу РДА.

"Станом на 8 червня 2020 в Болградському районі зареєстровано 34 випадки захворювання СОVID-19, у зв'язку з цим прийнято рішення заборонити в районі діяльності установ культури, здійснення міжобласних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, шлях слідування яких проходить через територію Болградського району, роботу установ загальної середньої освіти, які здійснюють підготовку пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році", - йдеться в повідомленні.

Так, з 9 червня біля населених пунктів будуть встановлені два контрольно-пропускних пункти (карантинних поста), запроваджено особливий режим в'їзду і виїзду в села. Сільським головам доручено також організувати роботу цих КПП, забезпечити їх засобами індивідуального захисту, гарячим харчуванням і т. п. На КПП також цілодобово чергуватимуть медики.

"На період запровадження особливого режиму через ці населені пункти заборонено здійснення регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у приміському та міжміському внутрішньо обласному сполученні, а також проведення релігійних заходів та діяльність закладів", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що карантин буде ослаблений після поліпшення епідеміологічної ситуації.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 8 червня в Україні офіційно підтверджено 27 462 випадки інфікування коронавірусом. Жертвами COVID-19 стали 797 осіб, одужали 12 195 пацієнтів. За минулу добу підтверджено 463 нових випадку коронавіруса, 9 людей померли.

    Реклама на dsnews.ua