• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

На окрузі на Чернігівщині перемагає кандидат, який голосував руками за "диктаторські закони"

Реклама на dsnews.ua
Переможцем парламентських виборів на мажоритарному окрузі №207 у Чернігівській області може стати Ігор Рибаков, який 16 січня 2014 року голосував за пакет "диктаторських законів"

Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії, інформує "ДС" з посиланням на Громадське.

Так, після підрахунку 44,22% голосів на окрузі Рибалок набирає 31,77%, тоді як його найближчий переслідувач, кандидат від "Слуги народу" Максим Зуєв, - 21,39%.

Рибаков йде в Раду як самовисуванець, так само він пройшов у парламент у 2012 році. У Раді він працював на "Партію регіонів", а саме збирав так званих "тушок" - депутатів, які перебігали з інших фракцій.

"Диктаторські закони" - пакет законів, прийнятих парламентом 16 січня 2014 під час Революції Гідності. Їх прийняли з численними порушеннями процедури, зокрема "регіонали" та їхні союзники голосували підняттям рук, без обговорення, а їх тексти стали доступні тільки після того, як депутати за них проголосували.

Ці закони передбачали серйозне посилення відповідальності за участь в акціях протесту, зокрема арешт за порушення організації мітингу, кримінальну відповідальність за надітий шолом або маску на мітингах чи зборах, 15 діб арешту за встановлення намету, відповідальність за рух колони авто більше 5 машин і т. д.

Президент-утікач Віктор Янукович підписав ці закони на наступний день, 17 січня, що викликало посилення силового протистояння між учасниками євромайдан і силовиками.

    Реклама на dsnews.ua