• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На проміжних виборах до ВРУ у двох округах лідирують кандидати від "Слуги народу", — ЦВК

На проміжних виборах до Ради в округах №184 та №197 перемагають кандидати від партії "Слуга народу"

Центральна виборча комісія
Центральна виборча комісія
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у звіті Центральної виборчої комісії щодо ходу опрацювання протоколів, передає "ДС".

За оперативними даними ЦВК, в окрузі №184 (центр — Нова Каховка Херсонської області) після підрахунку 80,85% електронних протоколів окружних виборчих комісій перемагає представник партії "Слуга народу" Сергій Козир (65,01%). Його найближчий конкурент Ігор Йосипенко ("Європейська солідарність") має 14,09%.

В окрузі №197 (центр — Канів Черкаської області) за результатами опрацювання 25,53% електронних протоколів лідирує представник "Слуги народу" Віталій Войцехівський (46,3%). Найближчий конкурент — самовисуванець Владислав Голуб (24,7%).

Позачергові вибори проводились 31 жовтня у зв'язку з достроковим припиненням повноважень народних депутатів Ігоря Колихаєва та Олександра Скічка. Колихаєв склав повноваження нардепа у зв'язку з обранням міським головою Херсона, а Скічко — у зв'язку з призначенням головою Черкаської обладміністрації.

Як писала "ДС", 31 жовтня поліція зареєструвала 129 повідомлень, пов'язаних із виборчим процесом, під час голосування на виборах до місцевих органів влади та ВРУ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua