• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

На сайті Кабміну опубліковано постанову про карантин вихідного дня (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

Уряд України опублікував на своєму сайті постанову №1100 від 11 листопада, якою внесено зміни до "карантинної" постанови №641 від 22 липня, скасовуючи адаптивний карантин з поділом на зони і вводячи карантин "вихідного дня"

Постанова розміщена на офіційному сайті Кабміну, передає "ДС".

"Додатково до обмежень, передбачених пунктом 10 цієї постанови, в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада 2020 до 30 листопада 2020 забороняється …", — йдеться в документі з перерахуванням додаткових заборон на вихідні .

Серед них заборона на роботу громадського харчування, крім як на винос або адресну доставку; ТРЦ і інших розважальних закладів; підприємств торгівлі, в яких на продукти харчування, паливо, ліки і ветпрепарати доводиться менше 60% площ; спортзалів, фітнес-центрів і басейнів; а також установ культури і проведення культурно-масових заходів.

Крім того, рекомендується магазинам, пошті та іншим компаніям встановити з 10:00 до 12:00 або в інший час дня на дві години пріоритетне обслуговування громадян похилого віку та людей з інвалідністю.

Як повідомляла "ДС", на сайті президента Володимира Зеленського зʼявилася петиція з вимогою скасувати карантин вихідного дня.

    Реклама на dsnews.ua