• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

На ТБ Лукашенка дивно виправдалися за "радянську" Україну у титрах (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Білоруські державні телевізійні канали називали Україну "колишня УРСР ", а Литву — "колишня радянська Республіка Литва", нібито оспівуючи "загальне славне минуле" Білорусі з цими країнами

Про це в спеціальному відео розповів голова Білоруського державного союзу журналістів, політичний оглядач Білтелерадіокомпанії Андрій Кривошеєв, передає "ДС".

«Оригінальні географічні титри, які недавно зʼявилися на основних телеканалах країни, на мій погляд, перш за все підкреслили наше спільне славне минуле з Польщею, Литвою та Україною», — пояснив Кривошеев в спеціальному відео.

За словами Кривошеєва, «такі геотитри викликали дуже дивну і часом навіть хворобливу реакцію з боку наших сусідів», але, як запевняє політичний оглядач БТ, білоруси «останнім часом були здивовані, почувши дуже недружню риторику з боку близьких нам республік», наприклад, заяви про визнання або невизнання, «які не стосуються, ну або не повинні стосуватися наших партнерів».

Нагадаємо, раніше глава українського МЗС Дмитро Кулеба заявив, що після завершення терміну президентських повноважень Олександра Лукашенка, який закінчується 5 листопада, офіційна Україна планує називати його по імені без вказівки посади. Крім того, Україна підтримує введення персональних санкцій проти Білорусі з боку Європейського союзу, і планує приєднатися до них.

    Реклама на dsnews.ua