• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

На виставці зброї презентують новий український військовий безпілотник ACE ONE

15-18 червня 2021 у Києві відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2021"

Реклама на dsnews.ua

На площі 30 000 м² будуть представлені новітні розробки в сфері оборони і авіакосмічної галузі: 332 підприємства, 35 іноземних компаній з 13 країн.

У рамках виставки відбудеться презентація українського надсучасного бойового дрону ACE ONE, аналогів якого немає у світі. Розробник літального апарату – заснована українцями Міжнародна компанія ACE на чолі із колишнім президентом ДП "Антонов" Олександром Лосем та колишнім головою Державного космічного агентства України, членом Міжнародної академії космонавтики Володимиром Усовим. Як запевняють керівники компанії, у своєму класі бойових безпілотників ACE ONE буде номером 1 у світі.

На виставці будуть представлені всесвітньо відомі авіабудівні конгломерати, топ-компанії світу за обсягами продажів озброєння, переможці хакатонів NASA Space App Challenge в категорії "Краще використання технологій" та інші висококласні компанії ринку оборонної галузі.

Виставка відбудеться у Міжнародному виставковому центрі, що на Броварському проспекті, 15, біля станції метро "Лівобережна".

    Реклама на dsnews.ua