• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

На Зеленського подали до Окружного адмінсуду Києва через опитування

Реклама на dsnews.ua

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов з проханням визнати протиправним всенародне опитування, яке було оголошене президентом Володимиром Зеленським

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ОАСК, передає "ДС".

"Окружний адміністративний суд міста Києва просять визнати протиправним оголошення Президента України Володимира Зеленського про проведення всенародного опитування громадської думки 25 жовтня 2020 року на виборчих дільницях", — сказано в повідомленні.

Позивачем виступив житель Івано-Франківської області.

Серед інших вимог позову — зобов’язати Володимира Зеленського утриматись від вчинення дій щодо призначення та проведення всенародного опитування громадської думки на виборчих дільницях 25 жовтня 2020 року.

Зараз судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах. В рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, проте їх зміст не було озвучено відразу. Також в своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент вже "працює над реалізацією впровадження в Україні механізмів народовладдя".

Згодом стало відомо, що перше питання буде звучати так: "Чи потрібно ввести довічне увʼязнення за корупцію в особливо великих масштабах?". Друге питання стосується вільної економічної зони в Донбасі. Ще три питання Зеленський озвучив 16 жовтня.

Опитування буде фінансуватися за рахунок партії "Слуга народу".

    Реклама на dsnews.ua