• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

На Зеленського подали в суд через громадянство України

Олександр Єрімічук, який був позбавлений громадянства України указом президента Володимира Зеленського, вирішив відновити громадянство через суд

Реклама на dsnews.ua

Єрімічук просить суд визнати протиправним та скасувати указу президента №140/2021, від 3 квітня про введення санкцій, інформує "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Позов був поданий до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного суду, який уповноважений переглядати укази президента України. Відповідачем у справі вказано президент України Володимир Зеленський. Третіми сторонами — РНБО і СБУ.

Склад суду, який буде розглядати цю справу, вже призначений. Головою суду буде А.А. Єзеров.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Володимир Зеленський підписав указ про припинення громадянства України Вадима Альперіна, Араїка Амірханяна і Олександра Єрімічука.

За даними ЗМІ, Єрімічука називають "Слон". Діяльність його на Буковинській митниці повʼязують з колишнім народним депутатом, членом партії "Народний фронт" Максимом Бурбаком. Також, за інформацією ЗМІ, Ерімічук нібито контролює поставки товарів широкого споживання з Туреччини і Китаю. За інформацією джерела УНН, Єрімічук має громадянство Румунії.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua