• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

НАБУ знає, де Бахматюк, але піариться, - адвокат

Національне антикорупційне бюро влаштувало піар-акцію з-за нібито приховування від правоохоронних органів бізнесмена Олега Бахматюка, хоча прекрасно знає його місцезнаходження
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив під час сьогоднішньої прес-конференції адвокат Бахматюка Олексій Шевчук, інформує "ДС".

"НАБУ, якому було публічно повідомлено про місцезнаходження Бахматюка, влаштувало якусь дивну піар-акцію щодо нібито приховування останнього від правоохоронних органів та ухилення від процесуальних дій", - зазначив адвокат.

Нагадаємо, Олег Бахматюк розповів про конфлікт інтересів і помсти директора НАБУ Артема Ситника по справі VAB банку.

Як повідомлялося раніше, 22 листопада 2019 року на сайті Міністерства внутрішніх справ з'явилася інформація про оголошення в розшук екс-власника "VAB Банку", власника агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка. Раніше, 14 листопада, детективи НАБУ повідомили Бахматюку про підозру у заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, наданого "VAB Банку" Національним банком України.

"Укрлендфармінг" є найбільшим українським агропромисловим холдингом, який займається вирощуванням сільськогосподарських культур і насіння, виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL), виробництвом цукру, тваринництвом та виробництвом м'яса, а також дистрибуцією сільськогосподарської техніки. До складу компанії входить 146 зерносховищ, 19 птахофабрик, 19 м'ясокомбінатів, дев'ять ферм з вирощування курей-несучок, шість насіннєвих заводів, шість цукрових заводів, шість комбікормових заводів, три селекційних господарства, три репродуктора, два заводи з виробництва шкіри та завод з виробництва яєчних продуктів.

    Реклама на dsnews.ua