• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Нацгвардії України та США підписали Меморандум про співпрацю

Національна гвардія України та Національна гвардія Каліфорнії (США) підписали меморандум про двосторонню співпрацю, що стало підсумком угод та міжнародних заходів під час візиту до України американської делегації

Нацгвардія України та США підписали Меморандум про співпрацю;
Нацгвардія України та США підписали Меморандум про співпрацю;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Нацгвардії України, передає "ДС".

"У Міністерстві внутрішніх справ Національна гвардія підписала двосторонній документ про співпрацю з Національною гвардією Каліфорнії. Від української сторони меморандум підписав командувач Національної гвардії України Микола Балан, від американської сторони — командувач Національної гвардії Каліфорнії Девід Болдвін", — пише пресцентр.

Зазначається, що основні напрями співробітництва – розвиток інфраструктури Міжнародного міжвідомчого центру підготовки підрозділів НГУ, проведення спільних навчань представників НГУ та ЗС США, підготовки інструкторського та сержантського складу НГУ інструкторами ЗС США, використання авіації у підрозділах реагування на надзвичайні ситуації, розробка доктринальних документів Національної гвардії України, розвиток системи мовної підготовки у Національній гвардії України, розвитку стратегічних комунікацій Нацгвардії України.

"У рамках участі НГУ в МНБ спільно з Національною гвардією штату Каліфорнія НГУ отримала міжнародну технічну допомогу на суму близько $78 млн. США. Зокрема, засоби радіо та супутникового зв'язку, медичне майно та обладнання, оптичні прилади, інженерне обладнання, системи розвідки цілей, безпілотні літальні апарати", — додали у пресслужбі.

Як писала "ДС", в рамках багатонаціонального навчання Rapid Trident-2021 відбулося спільне десантування військовослужбовців Збройних сил США, Десантно-штурмових військ ЗСУ та інших підрозділів країн-партнерів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua