• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Наївши анонсував масштабні військові навчання в кінці літа

Реклама на dsnews.ua
Командування Об'єднаних сил ЗСУ планує відпрацювати всі нюанси нової системи управління під час навчань в кінці літа - початку осені

Про це виданню "Укрінформ" повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наївши, передає "ДС".

"Командування Об'єднаними силами - це той орган, який буде здійснювати управління застосування Збройних сил, іншими складовими сектору безпеки і оборони у разі масштабного вторгнення в Україну або будь-яких інших локальних конфліктів. Зараз командування Об'єднаних сил проходить завершальний етап злагодження, тобто підготовки до управління. Ми виконуємо окремі локальні завдання і в кінці літа - початку осені відбудуться великі навчання, в ході яких ми будемо повним чином здійснювати управління відповідними угрупованнями військ", - сказав Наївши.

Він пояснив, що по завершенні військових навчань Командування Об'єднаних сил буде вважатися таким, що готова до виконання завдань у повному обсязі.

Наївши не виключив, що у разі прийняття відповідного рішення, Командування Об'єднаних сил ЗСУ, можливо, отримає функцію управління Операцією Об'єднаних сил на сході України.

Як повідомляла "ДС", у Херсонській і Миколаївській областях військові та правоохоронці посилили охорону об'єктів критичної інфраструктури з-за можливого вторгнення з боку РФ.

    Реклама на dsnews.ua