• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Нардепи хочуть забезпечити теплостанції вугіллям за рахунок видобутих корисних копалин

Реклама на dsnews.ua
Народні депутати України проголосували за проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат з собівартості вугілля)

Дане рішення підтримали 244 парламентарія, передає "ДС".

Згідно пояснювальній записці, проект Закону "Про внесення змін до Закону України" Про Державний бюджет України на 2016 рік "(щодо державної підтримки вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції) розроблений з метою підтримки вугільної промисловості України.

Завданням цього проекту Закону є забезпечення належного функціонування вуглевидобувних підприємств та забезпечення теплових станцій України енергетичними ресурсами у вигляді вугільної продукції за рахунок собственнодобытых корисних копалин.

При цьому уточнюється, що в державному бюджеті України на 2016 рік пропонується додатково збільшити видатки державної бюджетної програми (КПКВК) 1101110 "Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції" на 1 млрд грн.

Реалізацію положень законопроекту пропонується здійснити за рахунок коштів Резервного фонду Міністерства фінансів України. Таке фінансування стане запорукою стабільного проходження осінньо-зимового опалювального сезону 2016-2017 рр ..

    Реклама на dsnews.ua