• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Нардепи вирішили врегулювати застосування бойової техніки в особливий період

Реклама на dsnews.ua
Рада прийняла в першому читанні законопроект, яким регулюється використання ВСУ і Спецслужбою транспорту зброї, бойової техніки та спецзасобів

Проект закону №1224 "Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування Збройними силами України та Державною спеціальною службою транспорту бойової техніки, зброї та спеціальних засобів в особливий період" підтримали 278 нардепів, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Також Рада підтримала скорочення строків підготовки законопроекту до другого читання.

Законом передбачається законодавче закріплення права з'єднань, військових частин і підрозділів ЗСУ на застосування бойової техніки і зброї у період до запровадження військового стану і після його припинення або скасування шляхом внесення змін назви та частини першої статті 1-1 закону "Про Збройні сили України".

Також пропонується дозволити застосування спеціальних засобів військовослужбовцями Державної спеціальної служби транспорту працівниками підрозділів воєнізованої охорони Державної спеціальної служби транспорту, а також зброї військовослужбовцями Державної спеціальної служби транспорту.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла у другому читанні і в цілому законопроект №1011 про внесення змін в Закон України "Про оборону України" щодо організації оборони держави.

    Реклама на dsnews.ua