• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Нардепи збільшили чисельність працівників Держспецзв'язку до 7,5 тисяч

Реклама на dsnews.ua
За дане рішення проголосували 244 парламентарія

Верховна Рада України збільшила чисельність Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації на 273 людини з 7 227 до 7 500 чоловік, підтримавши при цьому пропозиція президента України Петра Порошенка. Про це повідомляє кореспондент "ДС".

Рішення про збільшення штату Держспецзв'язку підтримали 244 парламентарія.

Відзначимо, що в травні 2015 року парламент збільшив чисельність працівників Держспецзв'язку на 368 осіб до 7 595 осіб, однак глава держави ветував це рішення парламенту.

На думку Порошенка, таке збільшення чисельності не відповідає інтересам національної безпеки в умовах обмеженості бюджетних коштів.

Як повідомляла "ДС", адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації - центральний орган виконавчої влади, який створений 25 травня 2006 року на базі Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки. Має статус центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом.

Читайте також:

Основні функциислужбы: проведення політики у сфері захисту державних інформаційних ресурсів у мережах передачі даних, а також забезпечення роботи урядового зв'язку, національної системи конфіденційного зв'язку, криптографічного та технічного захисту інформації.

    Реклама на dsnews.ua