• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Народний депутат Сергій Євтушок опинився в центрі скандалу через підтримку комерційного підприємства

Народний депутат від "Батьківщини" Сергій Євтушок намагається лобіювати інтереси автосервісу ТОВ "Фірма Журавлина" (Сарни) проти міжнародної компанії Scania у Тимчасовій спеціальній комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів

Реклама на dsnews.ua

Про це в своєму блозі пише Сергій Козлов, голова Асоціації судових репортерів України, засновник ГО "Центр викривачів корупції", передає "ДС".

4 лютого 2021 року на засіданні Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів розглядалося питання міжнародної компанії Scania, яка захищає свої інтереси в українському суді за позовом автосервісу ТОВ "Фірма Журавлина". Раніше Господарський суд Київської області задовольнив вимоги автосервісу і зобов'язав Scania виплатити 123 млн грн нібито недоотриманого колишнім дилером прибутку з 2012 року. На даний момент рішення, яке спровокувало обурення серед інвесторів, територіальні претензії в апеляції.

На цьому тлі, Сергій Євтушок, за часів президентства Віктора Януковича міський голова міста Сарни, несподівано вирішив виступити на захист ТОВ "Фірма Журавлина". За словами народного депутата, ця організація надавала йому безкоштовну допомогу в прибиранні міста, а одного з працівників навіть щорічно відзначали як гордість міста.

"Це говорить про те, що співпраця між керівниками міста і ТОВ "Фірма Журавлина" знаходиться на високому рівні", — відзначає Сергій Козлов. — "І завершив свій спіч депутат тим, що поки йдуть судові тяжби між "Журавлина" і "Сканіа", не треба робити нічого, а просто сісти за стіл переговорів і примиритися".

Як зазначає Козлов, залишається сподіватися, що члени ТСК адекватно відреагують на тиск з боку Євтушка, який "маніпулятивно намагається підмінити" чорне білим".

    Реклама на dsnews.ua