• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Нацагентство забрало у екс-"минсдоховца" Клименко три поверхи в комплексі "Gulliver"

Реклама на dsnews.ua
8 лютого на виконання рішення Печерського райсуду Києва 31, 32 і 33 поверхи торгово-офісного комплексу "Gulliver", за адресою м.. Київ, пл. Спортивна, 1А, були фактично передані в управління державі

Національне агентство з розшуку та управління активами, отриманими злочинним шляхом, фактично передав такі приміщення в управління компанії-управителю згідно з укладеним договором, повідомили "ДС" в прес-службі Нацагентства.

Передача активів проводилася при опорі невідомих осіб.

Національне агентство відзначає, що поки єдиним законним власником зазначених приміщень є компанія-упраляющий на підставі зазначеного договору управління майном.

Відповідно, всі перешкоди такого управління є незаконними та порушують права компанії-управителя, так і дане рішення слідчого судді, є кримінально караним діянням.

Нагадаємо, арештоване майно колишнього глави Міністерства доходів і зборів Олександра Клименка передано в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних злочинів.

Мова йде в тому числі і про трьох этажак в торгово-офісному комплексі "Gulliver", де знаходиться редакція газети "Вести".

3 лютого невідомі завадили сотррудникам Нацагентства прийняти в управління поверхи комплексу "Gulliver" з-за опору невідомих осіб.

    Реклама на dsnews.ua