• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Нацгвардія отримала перших інструкторів для спецназу

Реклама на dsnews.ua
"Сьогодні ми випускаємо інструкторів, які будуть готувати також інструкторів у військових частинах" — командувач НГУ

У навчальному центрі Національної гвардії відбулися урочисті заходи з нагоди першого випуску інструкторів підрозділів спеціального призначення. Про це повідомляє УНІАН.

Церемонія випуску пройшла на території музею-заповідника "Золочівський замок" у Львівській області за участю командувача НГУ Юрія Аллерова.

"Сьогодні ми випускаємо інструкторів, які будуть готувати також інструкторів у військових частинах. Це вагомий крок вперед. Я пишаюся реальним рівнем готовності наших бійців. Вони можуть, хочуть і вміють захищати свою країну", - заявив Аллеров.

Радник командувача НГУ, полковник у відставці Міраб Кікабідзе зазначив, що "ми змогли підготувати 38 высокообученных інструкторів. Це те начало, яке дасть поштовх силою, яка зупинить агресію. Набуті вміння і навички цієї групи - найкраща нагорода, яку може отримати військовий".

З нагоди закінчення навчального періоду та першого випуску інструкторів підрозділів спеціального призначення пройшли показові заняття з військовослужбовцями Нацгвардії з тактичної, вогневої, військово-інженерної підготовки, військової топографії та кроссфиту, а також тактику ведення бою в умовах населеного пункту.

Як повідомляла "ДС" 12 липня, інструктори Федерального бюро розслідувань США почали навчання співробітників Управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро України тактико-спеціальної та вогневої підготовки, методів затримання злочинців в будинку і в автомобілі, а також способів "зачистки" приміщень.

    Реклама на dsnews.ua