• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Нацрада хоче перенести розгляд питання про продовження ліцензій "112 Україна"

Реклама на dsnews.ua
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення має намір розглянути питання про продовження ліцензій групі регіональних каналів, які ведуть мовлення під логотипом "112 Україна" 26 вересня

Про це заявив член Нацради Сергій Костинський, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Нацрада планує внести до порядку денного п'ять питань щодо регіональних каналів, які ретранслюють телеканал "112 Україна" (ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Новий формат ТВ" і ТОВ "Партнер ТВ" на цьому тижні.

У той же час він зазначив, що розгляд даного пакета питань, можливо, буде відкладено через те, що представники ліцензіатів у таких випадках зазвичай відмовляються отримувати запрошення регулятора. У зв'язку з цим, може бути, доведеться перенести розгляд і 26 вересня.

"Тобто ми рухаємося в рамках закону: є рішення суду, і ми діємо оперативно, включаючи ці питання найближчим порядку денного", - зазначив Костинський.

Член Нацради уточнив, що мова йде про те, що мовлення групи компаній, які ведуть мовлення під логотипом "112 Україна", не відповідає мов програмної концепції, з якою ті перемогли на відповідному конкурсі Нацради.

"За умовами конкурсу, ці частоти в регіональному мультиплексі були передбачені для регіонального мовлення. А фактично на цих регіональних частотах був створений один загальнонаціональний телеканал. Це, на наш погляд, неправомірно", - підкреслив Костинський.

Нагадаємо, раніше Шостої апеляційний адмінсуд столиці відхилив апеляцію телеканалу 112 Україна на рішення Окружного адмінсуду Києва про наділення Нацради з ТБ і радіомовлення правом позбавити телеканал ліцензії.

    Реклама на dsnews.ua