• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Нацрада з телерадіомовлення хоче більше повноважень, щоб боротися з сепаратистами

Реклама на dsnews.ua
Повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення потрібно збільшити, щоб реагувати на сепаратистські заяви в українських ЗМІ

Про це йдеться в заяві, поширеній прес-службою Нацради, інформує "ДС".

"Для того, щоб дії регуляторного органу були адекватні сучасним загрозам, повноваження Національної ради повинні бути посилені. Це дозволить оперативно регулювати інформаційний простір і не допускати ніяких безкарних заяв або будь-якої інформаційної політики, яка заперечує територіальну цілісність України або піддає сумніву такі видатні події, як революція Гідності", - йдеться в заяві.

Дана заява була викликана ситуацією навколо телеканалу NewsOne. При цьому в Нацраді підкреслили, що підтримують слова президента Петра Порошенка про неприпустимість "підігрування російській пропаганді".

"Національна рада, послідовно відстоює позиції дотримання принципів свободи слова та журналістських стандартів, вважає, що блокування роботи вітчизняних медіа і будь-які інші перешкоди діяльності законослухняних ЗМІ в Україні є неприпустимими", - йдеться в заяві.

В той же час там додають, що в умовах інформаційної агресії та окупації українських територій, регулятор повинен мати "ефективні механізми реагування на виклики, які виникають у медійній сфері".

Нагадаємо, що увечері в неділю, 3 грудня, невідомі заблокували за допомогою мішків з піском і колючого дроту офіс телеканалу NewsOne.

Активісти вимагають від керівництва телеканалу вибачитися перед учасниками Майдану і АТО, а також "змінити свою проросійську орієнтацію".

Президент Петро Порошенко заявив, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення винен у блокуванні активістами NewsOne, оскільки він випустив з уваги антиукраїнські заяви, які звучали в ефірі каналу.

Довідка.Власником телеканалу NewsOne є позафракційний народний депутат Євген Мураєв, який 30 листопада в ефірі програми "Український формат", коментуючи слова народного депутата Світлани Заліщук про наслідки Революції гідності, назвав події на Майдані Незалежності в Києві взимку 2013-2014 років державним переворотом, а потім на підтвердження своїх слів зачитав визначення "перевороту".

    Реклама на dsnews.ua