• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Найкращими президентами України визнали Кучму та Порошенка

Краще всіх з президентів України з обов’язками Верховного головнокомандувача та керівника зовнішньої політики справлялися Петро Порошенко та Леонід Кучма

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), повідомляє "ДС".

"На запитання, хто з українських Президентів найкраще справлявся з обов’язками Верховного головнокомандувача найбільше респондентів називали Леоніда Кучму (22,8%) і Петра Порошенка (21,9%), різниця статистично незначуща", — розповіли в КМІС. 

Володимир Зеленський при цьому набрав 8,3%, Віктор Ющенко 4%, Леонід Кравчук 8,5%, а Віктор Янукович 12,2%.

На запитання, хто з українських президентів найкраще справлявся з обов’язками керівника зовнішньої політики найбільше респондентів також назвали Порошенка і Кучму. Різниця також була статистично незначуща — 25% та 23,4% відповідно. За Зеленського в цьому питанні віддали голоси 8% респондентів, за Ющенка 6,3%, за Кравчука 11,8%, за Януковича 6,2%.

Всеукраїнське опитування громадської думки було проведено Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 26-29 листопада методом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Було опитано 1203 респонденти, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 3,2% для показників, близьких до 50%, 2,7% для показників, близьких до 25%, 2,1% — для показників, близьких до 12%, 1,4% — для показників, близьких до 5%.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua