• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

НАЗК детально перевірить декларацію Іллі Киви

Реклама на dsnews.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочало повні перевірки декларацій народних депутатів і посадових осіб за результатами моніторингу способу їхнього життя

Йдеться, зокрема, про народного депутата, трьох депутатів місцевих рад, голову сільради та двох керівників підрозділів органів місцевої та державної влади, інформує "ДС".

Будуть перевірені декларації народного депутата України Іллі Киви (фракція ОПЗЖ); начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції Олександра Гринчака; депутата Одеської обласної ради Трифона Антова; депутата Полтавської районної ради Олександра Шевченка; депутата Біляївської міської ради Максима Кіссе; голови Тарасівської сільської ради Полтавської області Олександра Вереса; начальника відділу містобудування, архітектури та просторового розвитку Славутицької міської ради Дмитра Баглаєва.

Як пояснили в НАЗК, моніторинг способу життя указаних осіб розпочався на підставі звернень громадян, а також матеріалів у ЗМІ.

Нагадаємо, наприкінці липня журналісти-розслідувачі повідомили, що народний депутат з ОПЗЖ Ілля Кива заробив на жомовій ямі 1,2 мільйона гривень і мешкає у незадекларованій квартирі.

    Реклама на dsnews.ua