• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

НАЗК направило до суду протоколи справи глави КСУ Тупицького

Глава Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков направив до Голосіївського районного суду Києва два протоколи про адміністративне правопорушення Олександра Тупицького, якого усунули з посади голови Конституційного Суду України

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Нацагентства, передає "ДС".

«Просимо Голосіївський районний суд міста Києва повідомляти про час і дати судових засідань, на яких розглядатиметься справа про адміністративне порушення за згаданим протоколом, з метою особистого надання мною як особою, яка склала протокол, пояснень», — зазначив Новиков в супровідному листі до суду.

Зазначені протоколи глава НАЗК склав 08 лютого 2021 року. Протоколи стосуються ознак конфлікту інтересів при прийнятті рішення про неконституційність е-декларування та про умисне незазначення в декларації ділянки, розташованої в окупованому Криму. Відповідальність за ці порушення передбачена ч. 4 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) та ч. 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) КпАП.

Як повідомляла "ДС", 29 грудня 2020 року президент Володимир Зеленський відсторонив Олександра Тупицького з посади голови Конституційного Суду на два місяці.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua