• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Призначений радником головнокомандувача ЗСУ Ярош заявив, що не вважає себе частиною команди Зеленського

Колишній лідер "Правого сектору", командир військового формування "Українська добровольча армія" Дмитро Ярош заявив, що почувається частиною команди головнокомандувача Збройних сил Валерія Залужного, але не входить до команди президента Володимира Зеленського

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош
Реклама на dsnews.ua

Про це Дмитро Ярош заявив в інтерв'ю виданню "Гордон", коментуючи своє нещодавнє призначення радником Залужного, передає "ДС".

"Я не дуже розумію, чому такий ажіотаж виник навколо пропозиції, яку я прийняв. Це суто військова справа. Це зміцнення обороноздатності держави. Це те, що, власне, мені найближче", – сказав Ярош.

Він підкреслив, що поки що має намір займатися саме військовою справою і не планує повертатися в політику.

"Я не відкидаю, що настане час – і треба буде повернутися до політики. Але при цьому не зараз. Тому що ситуація у державі не покращується, і зовнішній ворог ще більше насідає на Україну. Умовно, йому ще треба буде давати по зубах, і не раз", – зазначив Ярош.

Пропозицію стати радником він прийняв, бо вважає це "абсолютно не політичною посадою".

На запитання, чи почувається Ярош членом команди Зеленського, він відповів, що не контактує з нею.

"Ні, я навіть не контактую з нею. Я радник головнокомандувача Збройних сил, який, власне, займається обороною держави, – сказав Ярош. – Я дуже позитивно сприйняв ті призначення, які відбулися у ЗСУ: призначення головнокомандувача, командувачів оперативних командувань, командувача ООС… Переважну більшість цих людей я знаю з 2014–2015 років, це дуже близькі мені люди. Але, знову ж таки, вони не займаються політикою, займаються предметною військовою справою. Я частина цієї команди".

"Поки я зможу свій досвід, знання, вміння переносити на обороноздатність держави, доти буду радником. Якщо вичерпаю себе на цій ниві – не буду", — додав Дмитро Ярош.

Чи погодився б він стати радником президента, якби така пропозиція надійшла — Ярош наразі відповідає негативно.

"Для того, щоб такий крок зробити, треба розуміти, що Володимир Зеленський робить, має бути якась стратегія розвитку держави… І ця стратегія мала б збігатися з моїми внутрішніми переконаннями та моїми принцами. Поки що я такого не бачу", – сказав він.

Як писала "ДС", на початку листопада стало відомо, що екснардепа, колишнього лідера "Правого сектору", командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша призначили радником головнокомандувача Збройних сил України.

 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua