• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Не тільки Зеленський За відвідування кафе штрафи отримали Єрмак, Ляшко, Трофимов і власник закладу

Реклама на dsnews.ua

Адміністративні матеріали, складені за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, будуть направлені на розгляд суду

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Національної поліції, передає "ДС".

Всупереч карантинним обмеженням діяльності кафе (крім терас) власник закладу відновив роботу, а потім обслуговував відвідувачів.

В результаті проведеної перевірки поліцейські склали адміністративні матеріали за ст. 44-3 (Порушення правил карантину людей) на власника кафе та відвідувачів, у тому числі - президента України Володимира Зеленського, керівника Офісу президента України Андрія Єрмака, його першого заступника Сергія Трофімова, головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, голови Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитра Габинета і Хмельницького міського голову Олександра Симчишина.

Порушення правил карантину тягне за собою накладення штрафу на громадян - від 17 до 34 000 000 гривень.

Нагадаємо, в мережі було опубліковано фото, на якому видно, що Володимир Зеленський, голова ОПУ Андрій Єрмак, його заступник Сергій Трофімов і ще кілька чиновників сидять за столиком у кав'ярні без масок і з порушенням дистанції. Між тим, згідно з постановою Кабміну, внутрішні зали закладів громадського харчування повинні бути закриті на карантин. Примітно і те, що на фото присутній і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

    Реклама на dsnews.ua