• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Небезпека "Північного потоку-2" та агресія Росії: лідер "УДАРу" Кличко провів зустріч з лідером ХДС/ХСС Лашетом

Мають бути запобіжні механізми проти використовування "Північного потоку-2" як інструменту геополітичної боротьби та тиску на Україну Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це лідер партії «УДАР», мер Києва Віталій Кличко заявив Арміну Лашету, лідеру партії ХДС/ХСС, на зустрічі з німецькою молоддю у Ганновері. Віталій Кличко взяв участь у зустрічі як почесний гість, передає "ДС".

Під час зустрічі з Арміном Лашетом Віталій Кличко підкреслив, що Україна розраховує на подальшу підтримку Німеччиною суверенітету та територіальної цілісності Української держави, її боротьби проти російської агресії.

«Дуже важливо зберегти і навіть посилити санкції проти Російської Федерації. Зокрема, якщо Росія буде використовувати Північний потік-2 як інструмент геополітичної боротьби та засіб тиску на Україну, – сказав Кличко. – Ми переконані, що це – небезпечний проєкт для України та Європи, їхньої енергетичної безпеки. Останні заяви Росії не залишають сумніву в цьому. Тому, однозначно, мають бути запобіжні механізми», – наголосив Віталій Кличко.

Під час виступу перед молоддю лідер «УДАРу» нагадав, що Україна вже сім років бореться за європейський вибір проти російської агресії.

«Зараз я дивлюсь на вас і згадую молодих людей у себе на Батьківщині, в Україні. Ви знаєте, що понад сім років ми, українці, боремось проти російської агресії. Боремось за свій європейський вибір. Для нас це означає право жити у великій європейській сім’ї. І сьогодні ми намагаємось змінити нашу країну. Змінити відповідно до європейських стандартів та принципів. Ми прагнемо побудувати демократичну, сучасну державу, в якій кожна людина почувається вільно, і може реалізувати свій потенціал. Таким ми бачимо своє майбутнє. Чи вдасться нам здійснити свою мрію? Впевнений, що так!», – заявив Віталій Кличко.

Він зазначив, що успіх України, як і Німеччини, значною мірою залежить від активних і наполегливих молодих людей, яким небайдужа доля рідної країни.

Кличко нагадав, що багато молодих українців сьогодні зі зброєю в руках захищають свободу та суверенітет України. І також – мир і стабільність у Європі.

«Багато молоді серед тих, хто намагається робити в Україні нову політику, створює стартапи, досягає успіху в креативних індустріях. Саме вони будують справді нову, ефективну, демократичну Україну. Україну відкриту для світу. Таких молодих людей багато і в нашій політичній партії «УДАР». Я мрію побачити, як тисячі молодих німців і молодих українців спілкуються між собою, працюють над спільними проєктами, разом розробляють і втілюють в життя креативні ідеї. Шукають і знаходять відповіді на такі актуальні виклики, як, наприклад, зміни клімату. Саме через взаєморозуміння та співпрацю європейської молоді на базі спільних демократичних цінностей, – через неприйняття агресії та диктату – лежить шлях до справді єдиної, вільної та мирної Європи», – наголосив Кличко.

Захід був організований молодіжною організацією «Junge Union». Участь у ньому також взяв Армін Лашет – лідер партії ХДС/ХСС. Партія «УДАР» вже понад 10 років є партнером ХДС/ХСС.

    Реклама на dsnews.ua